Autor: ks. Krzysztof Sobiecki
Imieniny / 12 marca 2017
W dniu dzisiejszym uczciliśmy św. Grzegorza Wielkiego, papieża – patrona Księdza Proboszcza. Z tej okazji życzymy Drogiemu Solenizantowi wielu Bożych łask, opieki Matki Bożej jaśliskiej i wstawiennictwa św. Patrona i spełnienie wszelkich marzeń. Szczęść Boże.… Czytaj dalej
Wieczór Chwały / 11 marca 2017
W tym miesiącu „Jaśliski Wieczór Chwały” skupił się wokół tematu wielkopostnego i oczyszczania się poprzez osobistą pokutę. Mszy Świętej przewodniczył i homilię wygłosił ks. Ireneusz Wójcik, nasz dawny wikariusz.… Czytaj dalej
Kleryk / 5 marca 2017
W dniu dzisiejszym gościliśmy w naszej parafii kleryka Kamila Jaworskiego – alumna III roku Wyższego Seminarium Duchownego w Przemyślu. Szanowny gość w imieniu całej wspólnoty seminaryjnej podziękował za wsparcie duchowe i materialne. Warto dodać ze kleryk Kamil ma korzenie w naszej parafii.… Czytaj dalej
Środa Popielcowa / 1 marca 2017
Zgodnie z tradycją, Środą Popielcową, rozpoczęliśmy czas Wielkiego Postu. Posypanie głów popiołem miało nam przypomnieć przemijalność ziemskiego życia i zachęcić go głębszego wpatrywania się w rzeczywistość życia po śmierci. Niech czas pokuty będzie dla nas okazją do wypraszania Bożego miłosierdzia.… Czytaj dalej
II Niedziela Wielkiego Postu 12.03.2017
II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
12.03.2017 r.
1. Dzisiaj o godz. 16.00 Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym, a następnie Eucharystia. Na Woli Gorzkie Żale bezpośrednio po Mszy św.
2. W piątek w Sanktuarium o godzinie 17.00 wspólna Droga Krzyżowa. Na Woli Droga Krzyżowa o godz. 16.00, po niej Msza św. Zachęcamy wszystkich do licznego udziału zawłaszcza dzieci i młodzież w tych nabożeństwach pasyjnych. Na tych nabożeństwach, będzie… Czytaj dalej
I Niedziela Wielkiego Postu 05.03.2017
I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU
05.03.2017 r.
1. Dzisiaj po Sumie zmiana tajemnic różańcowych. Składka przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu. Dzisiaj o godz. 16.00 Gorzkie Żale z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i kazaniem pasyjnym, a następnie Eucharystia. Na Woli Gorzkie Żale bezpośrednio po Mszy św.
2. We wtorek o 16:00 zbiórka dla ministrantów ze szkoły podstawowej w Sanktuarium, w środę o 16:00 próba scholi młodszej. W piątek po Mszy św.… Czytaj dalej


