Uzdrowienie siostry
Wojciecha (Sercanka).
W styczniu 2014 r. zaczęłam odczuwać silne bóle brzucha. Po wizycie u lekarza rodzinnego w Jaśliskach, zostałam skierowana na szczegółowe badania do szpitala w Krośnie z podejrzeniem zapalenia wyrostka robaczkowego. Pojechałam do szpitala w Krośnie. Tam po badaniach lekarze nie stwierdzili nic poważnego. Jednak nie zgodziłam się na odesłanie do domu, gdyż odczuwałam nadal silne bóle brzucha. Pozostawiono mnie w szpitalu do dalszych obserwacji. Wykonano szczegółowe badania. Po… Czytaj dalej


