Autor: ks. Krzysztof Sobiecki

Uzdrowienie siostry

Wojciecha (Sercanka). W styczniu 2014 r. zaczęłam odczuwać silne bóle brzucha. Po wizycie u lekarza rodzinnego w Jaśliskach, zostałam skierowana na szczegółowe badania do szpitala w Krośnie z podejrzeniem zapalenia wyrostka robaczkowego. Pojechałam do szpitala w Krośnie. Tam po badaniach lekarze nie stwierdzili nic poważnego. Jednak nie zgodziłam się na odesłanie do domu, gdyż odczuwałam nadal silne bóle brzucha. Pozostawiono mnie w szpitalu do dalszych obserwacji. Wykonano szczegółowe badania. Po… Czytaj dalej

Uzdrowienie Antosi

Jerzy i Anna Kędra – świadectwo uzdrowienia naszej córeczki Antosi. Jesteśmy małżeństwem od 2004 r i rodzicami pięciorga dzieci. Mieszkamy w Pruszkowie. Nasza najmłodsza córka Antonina ur. 15.09.2014 r., w wieku 4 miesięcy – w dniu 19.01.2015 r., – została przez nas zawieziona do Centrum Zdrowia Dziecka (CZD), w związku ze zdiagnozowanym przez nas w domu częstoskurczem serca (akcja serca ok. dwukrotnie szybsza niż normalnie). Od trzeciego tygodnia życia nasza… Czytaj dalej

Uzdrowienie mamy księdza

Zobaczysz, będzie dobrze…”   W 2014 roku ksiądz Marcin pracował w parafii w Jaśliskach. Przed Świętami Wielkanocnymi, przed Triduum Paschalnym obowiązków miał wiele. Jednak dopiero Wielki Tydzień okazał się dla niego czasem trudnym i pełnym cierpienia, na wzór Męki naszego Pana Jezusa Chrystusa i Jego Matki Maryi.   Ksiądz Marcin opisał to w ten sposób: – W Wielki Czwartek otrzymałem telefon, że u mojej mamy pojawiła się wysoka temperatura… Czytaj dalej

Uzdrowienie kleryka

Moje życie należy do Boga, prowadzi je Maryja. Mam na imię Marcin. Jestem klerykiem w Zgromadzeniu Księży Misjonarzy Saletynów, obecnie jestem na czwartym roku studiów teologicznych w Krakowie. Chcę, aby to świadectwo nie było opowiadaniem o moim cierpieniu, ale o cudownym działaniu Boga w moim życiu, przez wstawiennictwo Maryi, która zawsze jest przy mnie. Jezus prowadzi mnie do świętości, pozwalając mi, trzymać się krawędzi Jego Krzyża, dzięki temu idę razem… Czytaj dalej

Turniej / 23 kwietnia 2016

Trwa zwycięska passa naszych ministrantów i lektorów. Dziś w Kraczkowej odbył się turniej ministrantów i lektorów ze szkoły średniej. Po zaciętych bojach, nasza reprezentacja zajęła wysokie trzecie miejsce i zdobyła tytuł trzeciej drużyny archidiecezji w swojej kategorii wiekowej. Warto dodać, że poziom był bardzo wysoki, gdyż w rozgrywkach uczestniczyły m.in. drużyny z Przemyśla, Jarosławia, Sanoka, Leżajska czy Łańcuta. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. >zobacz zdjęcia< Czytaj dalej

Piąta Niedziela Wielkanocna 24.04.2016 r.

PIĄTA NIEDZIELA WIELKANOCNA 26.04.2016 r. 1.Dzisiaj piąta niedziela okresu wielkanocnego. 2. W poniedziałek święto liturgiczne św. Marka, w piątek św. Katarzyny Sieneńskiej – patronki Europy. 3. We wtorek w sanktuarium o 18.00 zbiórka dla ministrantów ze szkoły podstawowej w Jaśliskach. W czwartek o 16:00 próba scholi młodszej. W piątek o 18:00 spotkanie dla KSM-u. W sobotę  o 19.00 próba scholi starszej. 4. W czwartek o 17:00 adoracja w sanktuarium. 5.… Czytaj dalej